Hit enter to search or ESC to close

Szkolenia z MS Excel i programowania w VBA

admin

Szkolenia z MS Excel i programowania w VBA

Prowadzimy dedykowane szkolenia z zakresu MS Excel (wszystkie poziomy zaawansowania, w tym również z zakresu programowania w języku VBA). Z naszych usług korzystają m.in. działy finansowe, controllingowe i administracyjne. Stawiamy na praktyczne aspekty wykorzystania MS Excel do automatyzacji codziennej pracy i rozwiązywania typowych problemów.

Przystępne szkolenia z MS Excel VBA dla firm

Szukasz sposobów na ulepszenie pracy w swojej firmie? Do tej pory korzystałeś z programu MS Excel, ale od niedawna jego podstawowe funkcje przestały Ci wystarczać? Chcesz zautomatyzować wiele procesów, zamiast co chwila sięgać po myszkę i klikać kolejne ikony na pasku zadań? Wybierz praktyczne szkolenia z MS Excel w VBA. To doskonałe rozwiązanie, jeśli Twoim priorytetem jest automatyzacja procesów w działaniach administracyjnych firmy w celu oszczędności czasu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Czy Twój Excel może być jeszcze bardziej wydajny?

Pracujesz w finansach lub księgowości, a MS Excel jest Twoim codziennym narzędziem pracy? Lubisz wprowadzać dane do komórek, a później za pomocą kilku kliknięć uzyskiwać potrzebne wyniki? A co powiesz na automatyzację tego procesu? Odtąd tworzenie sprawozdań finansowych i inne działania administracyjne będziesz obsługiwać jednym, prostym poleceniem. O tym, jak to zrobić, dowiesz się właśnie na naszym szkoleniu z MS Excel VBA.

Wybierz szkolenie z MS Excel VBA i działaj wydajniej

VBA, czyli Visual Basic for Applications to język programowania, pozwalający w dużej mierze zautomatyzować pracę z dokumentami biurowymi z wykorzystaniem makropoleceń. Z jego pomocą możesz zaprogramować np. comiesięczne automatyczne tworzenie sprawozdań finansowych za pomocą jednego przycisku. Zamiast regularnie tracić czas na powtarzalne czynności – skorzystaj ze szkolenia z MS Excel VBA – zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci oszczędzić cenny czas i przeznaczyć go na to, co naprawdę ważne.

Poznaj korzyści płynące z uczestnictwa w naszych szkoleniach

W Mercomp spotkasz profesjonalnych, certyfikowanych trenerów VBA z wieloletnim doświadczeniem w przystępnym przekazywaniu wiedzy. To oni wprowadzą Cię w świat nowoczesnych, automatycznych funkcji MS Excel, których nie poznasz na standardowych szkoleniach. Uczestnictwo w naszym kursie pozwala na:

 • automatyzację procesów biznesowych,
 • automatyzację procesów finansowych,
 • automatyzację procesów w działach administracyjnych w firmie.

Szkolenie, jakie oferujemy to inwestycja w przyszłość Twoją i Twojej spółki. Większa automatyzacja pozwala oszczędzać czas, a jednorazowe, poprawne wprowadzenie danych zapobiega ewentualnym błędom. Skorzystaj z kursu MS Excel VBA już dziś – zapraszamy serdecznie!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Facebook
  Facebook
  Twitter
  Twitter